Anunț angajare vopsitor auto

0 166

SC Auto Painted Wings SRL, din orașul Plopeni, județul Prahova, caută un vopsitor auto experimentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul atelierului de vopsire.

Candidatul ideal va poseda abilități solide în domeniul vopsirii auto, precum și o pasiune pentru detalii și calitate.

Cerințe:
– Experiență demonstrată în vopsirea auto, cu cunoștințe solide despre tehnici și materialele folosite în procesul de vopsire;
– Atent la detalii și orientat către calitate;
– Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra eficient în echipă.

Responsabilități:
– Vopsirea corectă și estetică a vehiculelor conform standardelor noastre de calitate;
– Asigurarea integrității și durabilității vopselei aplicate;
– Colaborarea strânsă cu echipa pentru a îndeplini termenele de livrare.

Proces de Selecție:
1. Depunerea Cererilor: Candidații interesați sunt invitați să trimită CV-ul  la adresa noastră de e-mail.
2. Evaluarea CV-urilor: Se va face o selecție a CV-urilor primite, urmată de contactarea candidaților selectați.
3. Interviuri: Candidații selectați vor fi contactați pentru interviuri individuale, atât online, cât și fizic, pentru a discuta mai detaliat.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa noastră de e-mail: autopaintedwings@gmail.com

Termenul limită pentru depunerea candidaturilor este 24.04.2024. Procesul de selecție va avea loc în data de 24.04.2024, online.

(P)

Lasa un comentariu

Adresa ta de email NU va fi publicata.