Liga I: FCSB a fost invinsa de Concordia Chiajna, cu 1-0 (VIDEO)

0 40

Liga I: FCSB a fost invinsa de Concordia Chiajna, cu 1-0 (VIDEO). La finalul partidei, fanii prezenţi în tribune au scandat: „Demisia!”.

FCSB a suferit prima înfrângere pe teren propriu din acest campionat, fiind învinsă, la Voluntari, de echipa antrenată de Dorinel Munteanu.

Echipa lui Dică a avut doar două ocazii clare de a înscrie, în minutele 54 și 58.

Mai întâi, Lucian Filip a lovit bara în urma unei faze fixe, iar Gnohere a fost blocat de Greab 4 minute mai târziu.

Concordia a dat lovitura în minutul 60, după un contraatac. Scăpat de Planici, Batin a scăpat singur cu Bălgrădean și a finalizat fără emoții.